T. J. Sokol Královské Vinohrady otevírá své sportoviště všem účastníkům Sokolského běhu pro Ukrajinu

Přijďte se podívat v rámci Sokolského běhu pro Ukrajinu na jedno z ikonických míst českého sportu – atletický ovál T. J. Sokol Královské Vinohrady v Riegrových sadech. V jednotě je síla a čím více se nás sejde, tím vyšší morální podporu zašleme společně s vybranými penězi na pomoc těžce zkoušené Ukrajině. Sportoviště bude pro všechny účastníky otevřené vždy v rozmezí 10:00 až 18:00 od 8. do 13. března.

V posledních dnech jsme svědky nebývalé a neospravedlnitelné agrese, ale také obrovské solidarity. Zapojte se společně s Českou obcí sokolskou do charitativní akce Sokolský běh pro Ukrajinu a podpořte lidi v nouzi. Kupte si virtuální startovné za symbolických 100 Kč pro sebe nebo i pro své blízké a pomozte těm, kteří to právě teď potřebují ze všech nejvíce. V Riegrových sadech na vás čeká pohodlné zázemí v podobě krytých šaten a občerstvovací stanice. Spojte užitečné s příjemným a vyslyšte sokolské heslo „Jeden nic, celek vše!".

Chcete se Sokolského běhu pro Ukrajinu zúčastnit? Registrujte se na webu www.behproukrajinu.cz